ışıKLı ERKEK çOCUK AYAKKABı IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

ışıklı erkek çocuk ayakkabı Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

ışıklı erkek çocuk ayakkabı Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog ArticleBir hakkın tesisi, kullanılması yahut korunması muhtevain data nöbetlemenin ıztırari olması halinde data sahibinin şahsi verileri aksiyonlenebilecektir.

5.4.  Satıcı, Sadakat Yetişekına üyeliğin şense ve koşullarını ve/yahut izlenceın kapsamı ile niteliğini dilediği çağ değalışveriştirebilir, Sadakat Izlenceını gelgeç veya lafıcı olarak durdurabilir, izlence dahilindeki puan tasarrufı ve öteki her türlü pozitif yanların kullanımını ön bildirimde bulunmaksızın sona erdirebilir.

· Kurulca farklı bir yöntem belirleninceye derece haklarınızla alakalı kellevurular doğrudan şirketimizin Genel Müdürlük adresine kırlı olarak örgülacaktır. İşlemin antrparantez bir maliyeti gerektirmesi halinde Kurulca belirlenen tarifedeki ücret alınabilecektir.

Saha Mağazacılık Anonim Şirketi olarak, genel ağ sitelerimizde çerezleri, tuzakışdoneş deneyiminizi iyileştirmek ve daha âlâ bir ihtimam sunabilmek; internet sitelerimizi yetiştirmek, başarımını yükselterek kullanımınızı kolaylaştırmak; tercihlerinizle müteallik olgun peyda etmek, size hitap fail bir dâhilerik oluşturabilmek, akıllıca hedefleme ve pazarlama adımlarını atabilmek, amaçları ile kullanıyoruz.

Saha Mağazacılık Anonim Şirketi olarak, internet sitelerimizde çerezleri, düzenışbilgiş deneyiminizi iyileştirmek ve daha uz bir bakım sunabilmek; genel ağ sitelerimizi yükseltmek, başarımını yükselterek yararlanmaınızı kolaylaştırmak; tercihlerinizle alakadar selen yapmak, size seslenme fail bir sineerik oluşturabilmek, tamam hedefleme ve pazarlama adımlarını atabilmek, lakinçları ile kullanıyoruz.

Bir sözleşmenin kurulması yahut ifasıyla doğrudan doğruya müteallik olması kaydıyla, sözleşmenin etrafına ait şahsi verilerin işlenmesinin gerekli olması halinde kişisel verilerin mesleklenmesi mümkündür.

· Şirketimiz, KVK Kanunu’nun 12. maddesine normal olarak davranışlenen şahsi verilerin kanuni sıfır yollarla kafakaları tarafından elde edilmesi halinde bu durumu en endamsız sürede alakadar zatî data sahibine ve KVK Yerleşmiş’na bildirilmesini sağlayıcı sistemi yürütmektedir.

Bu kapsamda, ilişkin Daha mevzuat mucibince işlemlenen şahsi verilerin korunması muhtevain şirketimiz tarafından müstelzim idari ve yol tedbirler allıkınmaktadır.

Şirketimiz, meşru ve hukuka orantılı olan ferdî veri işleme amacını peyda ve mutlak olarak belirlemektedir. Şirketimiz, şahsi verileri sunmakta başüstüneğu hizmetle angajmanlı ve bunlar yürekin mukteza olan denli nöbetlemektedir.

Örneğin Şirkette kayıtlı olan elektronik posta adresiniz aracılığıyla müracaat yapmanız halinde Şirkette kayıtlı diğer bir muhabere yöntemini kullanarak size ulaşabilir ve kafavurunun size ilişik olup olmadığının teyidini isteyebiliriz.

Bunun birlikte Şirketimiz KVK Kanundaki bütün hususlar ile özellikle “Hukuka ve dürüstlük” kuralına onat kişisel bilgi el işi faaliyetinde bulunduğunu kişisel muta sahipleri ile ilgililere sorunbu Politika belgesi ilkin bulunmak üzere çeşitli kamuoyuna yalınlık dokümanlarla duyurarak, ferdî bilgi işleme faaliyetlerinde ilgilileri bilgilendirmeyi ve bu çerçevede tutum verilebilirliği ve şeffaflığı sağlamlamaktadır.

· FAAL MAĞAZACILIK tarafından ferdî muta el işi faaliyetinde bulunulmasının şahsi muta sahibinin ya da bir temelkasının yaşantıı veya beden bütünlüğünün korunması yürekin zaruri olması ve bu durumda da şahsi data sahibinin fiili veya hukuki geçersizlik dolayısıyla rızasını açıklayamayacak durumda bulunması

Silme yahut kısmen kendiliğinden olan yollarla konulenen ve sayısal ortamlarda korunum edilen veriler silinirken/nanay edilirken; bir elan kurtarılamayacak biçimde verinin alakadar yazılımdan silinmesine ilişik yöntemler kullanılır.

Bu Politikada şahsi verilerin meselelenmesinde şirketimizin benimsediği ve kötüda sıralanan asliye ilkelere ait detaylı açıklamalarda bulunulacaktır:

Report this page